Aby ukazać części samochodowe do Twojego konkretnego samochodu, potrzebujemy więcej informacji

Auto Części CADILLAC

Poszukujesz części samochodowych dla Twojego CADILLAC? W takim razie dobrze zrobiłeś, że zwróciłeś się do nas!

Auto Części CADILLAC STS
STS Od 09.2004
Autoczęści CADILLAC ELDORADO
ELDORADO Od 09.1991
Czesci samochodowe CADILLAC CTS
CTS Od 03.2002
Części zamienne CADILLAC SRX
SRX Od 09.2003
Części samochodowych CADILLAC BLS
BLS Od 04.2006
Części zapasowe CADILLAC ESCALADE
ESCALADE Od 10.1998
Auto Części CADILLAC XLR
XLR Od 09.2003
Autoczęści CADILLAC ATS
ATS Od 02.2013

Top części zapasowe dla CADILLAC w niskiej cenie

CADILLAC autoczęści

CADILLAC Części online

Cadillac to północnoamerykańska firma produkująca luksusowe samochody, która eksportuje auta do ponad 50 krajów. Cadillac ma największy popyt w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Wkrótce po jej powstaniu, przedsiębiorstwo stało się częścią firmy General Motors.

Samochody Cadillaca

Cadillac jest drugim pod względem ilości producentem samochodów w Stanach Zjednoczonych, zaraz po firmie Buick, równiez ulokowanej w Detroit, który jest największym ośrodkiem na świecie dla przemysłu motoryzacyjnego. Przedsiębiorca Henry Leland założył ją w 1902 roku i nazwał na cześć swego przodka Antoine de Lamothe Cadillac, który założył Detroit.

Cadillac zdobył pozycję lidera w produkcji samochodów, które stały się symbolem luksusu. Wyprzedzając epokę, projektanci Cadillaca przedstawili szerokiej publice szereg unikalnych rozwiązań: jednolity układ elektryczny, zsynchronizowaną manualną skrzynię biegów, pierwszy klimatyzator, stalowy dach zamiast drewnianego.

To właśnie w tych luksusowych samochodach wprowadzono technologię położenia elementów, które gwarantowały regulację pozycji siedzenia kierowcy oraz regulację kierownicy. Po zatrzymaniu silnika, siedzenie i kierownica rozchodziły sie w różnych kierunkach, zapewniając komfortowe wyjście z samochodu.

Poza tym, Cadillac wyznacza standardy w produkcji silników samochodowych z jego modelami V8, V12 i V16.

Obecnie pod marką Cadillac produkuje sie głównie sedany, coupe, crossovery oraz SUV-y.

Zalety samochodów Cadillac
  • doskonały bilans mocy i masy pojazdu;
  • rozpoznawalne, luksusowe nadwozie;
  • wysoki poziom izolacji akustycznej w kabinie;
  • doskonała jakość montażu i szycia;
  • gładkie, łagodne ruchy;
  • maksymalna wygoda kierowcy i pasażerów;
  • niezawodny system hamowania.

Nawet standardowy zestaw opcji najnowszych modeli Cadillaca posiada komputer pokładowy, który sprawia, że jazda jest łatwa i kompleksowa.

Najlepsze części samochodowe Cadillaca

Modele Cadillaca są ucieleśnieniem wizerunku, stylu, indywidualności i zdolności prezentacji. Czy marzysz o takim luksusowym, amerykańskim samochodzie? Jesteśmy gotowi zaoferować wysokiej jakości, trwałe części samochodowe do Cadillaca. Doradzimy jak sprawić, aby Twój samochód był idealny, nie wydając przy tym fortuny. Za pomocą inteligentnego systemu nawigacji w naszym sklepie internetowym, można szybko wybrać potrzebne części i kupić części do Cadillaca. Szeroki wybór towarów w rozsądnych cenach będzie miłym zaskoczeniem. Chcesz więcej informacji? Zadzwoń do nas, a nasz zespół wsparcia technicznego odpowie na wszystkie pytania dotyczące modeli Cadillaca.