Aby ukazać części samochodowe do Twojego konkretnego samochodu, potrzebujemy więcej informacji

Auto Części CHRYSLER

Poszukujesz części samochodowych dla Twojego CHRYSLER? W takim razie dobrze zrobiłeś, że zwróciłeś się do nas!

Części zapasowe CHRYSLER VOYAGER
VOYAGER Od 08.1984
Części zapasowe CHRYSLER 300
300 Od 07.1998
Części zapasowe CHRYSLER NEON
NEON Od 05.1994
Części zapasowe CHRYSLER PT CRUISER
PT CRUISER Od 06.2000
Części zapasowe CHRYSLER VISION
VISION Od 09.1993
Części zapasowe CHRYSLER VIPER
VIPER Od 10.1991
CHRYSLER autoczęści

CHRYSLER Części online

Chrysler to amerykański producent samochodów oraz szerokiej gamy komponentów; tworzy "Wielką Trójcę Detroit" razem z General Motors i Fordem. Od 2014 roku działa jako część zjednoczonej korporacji samochodowej Fiat Chrysler Automobiles.

Samochody Chrysler

W 1924 roku, technik i przedsiębiorca Walter Chrysler połączył wysiłki produkcyjne dwóch firm samochodowych "Maxwell motor" i " Willys-Overland " i natychmiast wprowadził na rynek pierwszy model - Chrysler 70, który szybko zyskał popularność wśród Amerykanów.

Pod koniec lat 40-tych Chrysler wyposażył wszystkie swoje samochody w rewolucyjne odkrycie: silnik odpalany za pomocą kluczyka.

Rozwijający się Chrysler połączył się z innymi producentami samochodów. W ten sposób firma posiada takie oddziały jak Dodge, Ram Trucks, Jeep, SRT, MOPAR. To wyjaśnia szeroką ofertę pojazdów Chryslera: samochody osobowe, minivany, pickupy, SUV-y i crossovery.

5 samochodów Chryslera
 1. CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4
 2. CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3
 3. CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD
 4. CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8
 5. CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD
Zalety samochodów Chryslera:
 • przestronne wnętrze;
 • wysoka izolacja dźwiękowa;
 • wytrzymałe nadwozie;
 • oszczędne zużycie paliwa;
 • duży bagażnik;
 • wygodne zawieszenie;
 • elegancki wygląd;
 • doskonała dynamika przyspieszenia;
 • rozsądna cena (w swoim segmencie);
 • łatwość konserwacji i napraw.

Chrysler ma na celu zapewnić właścicielowi samochodu jak najwięcej komfortu jak to możliwe, oferując szeroką gamę opcji. Fotele regulowane elektrycznie posiadają obecnie 12 pozycji. Kąt nachylenia kierownicy i wysokość pedału można łatwo regulować, a system będzie zapisywać ustawienia w pamięci. Automatyczna regulacja ciśnienia pozwala wyłączyć połowę cylindrów, gdy jest to wymagane.

Niektóre modele są wyposażone w uchwyty na kubki high-tech z możliwością ogrzewania i chłodzenia. Podświetlane progi sprawiają, że jeszcze wygodniej można operować samochodem w ciemności.

Najważniejsze części do samochodów Chrysler

Kupowanie części do Chryslera nie jest problemem, korzystając z naszego sklepu internetowego. Doskonale wiemy jak ważne jest, aby kontrolować niezawodność i bezproblemową pracę wszystkich elementów pojazdu, w celu zapewnienia bezpieczeństwa kierowcom i pasażerom. Dlatego oferujemy części tylko najwyższej jakości.

Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów ułatwi Państwu poszukiwanie niezbędnych części do Chryslera, w każdej chwili pomoże zorientować się w szerokiej gamie części i produktów pochodnych na stronie.

Zalecamy odwiedzenie naszego sklepu internetowego, nawet jeśli Twój Chrysler nie jest w pilnej potrzebie naprawy. Stałe rabaty i promocje umożliwiają uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych w konkurencyjnych cenach!