Aby ukazać części samochodowe do Twojego konkretnego samochodu, potrzebujemy więcej informacji

Auto Części DACIA

Poszukujesz części samochodowych dla Twojego DACIA? W takim razie dobrze zrobiłeś, że zwróciłeś się do nas!

Auto Części DACIA LOGAN
LOGAN Od 09.2004
Autoczęści DACIA SOLENZA
SOLENZA Od 02.2003
Czesci samochodowe DACIA SANDERO
SANDERO Od 06.2008
Części zamienne DACIA DUSTER
DUSTER Od 04.2010
Części samochodowych DACIA LODGY
LODGY Od 03.2012
Części zapasowe DACIA DOKKER
DOKKER Od 11.2012

Top części zapasowe dla DACIA w niskiej cenie

DACIA autoczęści

DACIA Części online

Prawie wszystkie modele francuskiego giganta Renault są produkowane pod rumuńską marką Dacia. Samochody Dacia charakteryzują się niską cenę i łatwością w konserwacji.

Samochody Dacia

Firma odziedziczyła swoją markę Dacia od etnonimu, który w czasach starożytnych używany był w odniesieniu do terytorium dzisiejszej Rumunii. Pierwszy samochód pod tą nazwą opuścił farbrykę założoną przy wsparciu grupy Renault w 1967 roku.

Początkowo firma rumuńska planowała rozpoczęcie produkcji samochodów francuskich na podstawie licencji. Ale wtedy Dacia oddaliła się od Renault i rozpoczęła produkcję własnego samochodu, sedana Nova o montowanym układzie przekroju silnika. Samochód mógł osiągnąć prędkość do 160 km/h.

W 1999 roku Dacia znalazła się pod kontrolą Renault, stając się jej oddziałem. Połączenie, które przypieczętowano premierą modelu Dacia Logan, stało się najbardziej udanym projektem rumuńskiej marki.

Na przestrzeni historii spółki były produkowane rózne modele samochodów. Limuzyny, coupe i kabriolety były reprezentowane jako samochody koncepcyjne w tamym czasie. Dzisiaj zakres modeli Dacia obejmuje sedany, trzy i pięciodrzwiowe hatchbacki, ciężarówki, pickupy, minivany i kompaktowe crossovery.

Zalety samochodów Dacia
  • wysoki poziom konserwacji;
  • wydajny i niezawodny napęd;
  • doskonała zwrotność i obsługa;
  • niezawodny silnik;
  • wysokie zawieszenie
  • niska cena i dostępność części zamiennych;
  • ekonomiczność

Samochody produkowane przez Dacia należą do klasy niskich kosztów. Ale to nie znaczy, że producent postanowił zaoszczędzić na bezpieczeństwie. Wręcz przeciwnie, w modelach najnowszych generacji nadwozie i drzwi zostały znacznie wzmocnione za pomocą żeber i innych wzmocnień.

Najlepsze części do samochodów Dacia

Z zasady, warunki, w jakich tanie samochody są eksploatowane są zbliżone do ekstremalnych. Prowadzi to do sytuacji gdzie tanie modele Dacii wymagają większej uwagi właściciela pojazdu.

Jest duże zapotrzebowanie na samochody tej marki, więc kupowanie części zamiennych jest dośc proste. Ale my, oprócz szerokiej gamy produktów, zapewniamy również należytą staranność i przyzwoitość. Nasza strona oferuje wysokiej jakości części zamienne do Dacii, duży wybór materiałów eksploatacyjnych oraz szybką dostawę. Pracownicy sklepu pomogą Tobie, aby nie zgubić się w różnorodności części, oraz opowiedzą Tobie o zniżkach i ofertach, które pomogą Tobie w zaoszczędzeniu pieniędzy!