Aby ukazać części samochodowe do Twojego konkretnego samochodu, potrzebujemy więcej informacji

Auto Części LANCIA

Poszukujesz części samochodowych dla Twojego LANCIA? W takim razie dobrze zrobiłeś, że zwróciłeś się do nas!

Części zapasowe LANCIA Y
Y Od 03.1985
Części zapasowe LANCIA LYBRA
LYBRA Od 07.1999
Części zapasowe LANCIA KAPPA
KAPPA Od 08.1994
Części zapasowe LANCIA YPSILON
YPSILON Od 10.2003
Części zapasowe LANCIA DELTA
DELTA Od 09.1979
Części zapasowe LANCIA PHEDRA
PHEDRA Od 09.2002
Części zapasowe LANCIA DEDRA
DEDRA Od 01.1989
Części zapasowe LANCIA ZETA
ZETA Od 05.1995
Części zapasowe LANCIA MUSA
MUSA Od 10.2004
Części zapasowe LANCIA THEMA
THEMA Od 11.1984
Części zapasowe LANCIA THESIS
THESIS Od 07.2002
Części zapasowe LANCIA PRISMA
PRISMA Od 01.1983
Części zapasowe LANCIA VOYAGER
VOYAGER Od 09.2011
Części zapasowe LANCIA FLAVIA
FLAVIA Od 03.2012
LANCIA autoczęści

LANCIA Części online

Włoski producent samochodów Lancia specjalizuje się w produkcji luksusowych samochodów sportowych. Gdy firma z Turynu cieszyła się przytłaczającą popularnością, ale po tym jak koncern Fiata odkupił pakiet kontrolny udziałów, samochody marki Lancia przestały być popularne.

Samochody Lancia

Vincenzo Lancia, księgowy i słynny zawodnik wyścigów samochodowych oraz jego partner Claudio Fogolin założyli firmę Fabbrica Automobili Lancia w roku 1906. Po zaledwie roku, firma wyprodukowała swoje pierwsze dziecko - model Lancia 18-24 HP, który następnie został przemianowany na Lancię Alfa.

Swojego czasu modele tej marki zawarły w sobie najnowszą technologię, zyskując uznanie na całym świecie. Po raz pierwszy w historii przemysłu motoryzacyjnego sześciocylindrowy silnik został zainstalowany w Lancii modelu Dialfa, a później sześciocylindrowy silnik V-type w Lancii Aurelia, wytwór, który wydawał się technicznie niemożliwy. Nowości zawierały skrzynię typu monocoque, przednie zawieszenie (Lancia Lambda), zewnętrzne i wewnętrzne wycieraczki (Lancia Flaminia). Ponadto, firma Lancia była pierwszym europejskim producentem samochodów, który zaczął wyposażać swoje samochody na masową skalę w elektryczne oświetlenie (Lancia Theta).

Nazwa producenta przeszła do historii sportów motorowych w latach 70. XX wieku, kiedy drużyna Lancii wygrała mistrzostwa Formuły 1 oraz rajdy i wyścigi.

Jednak wypuszczenie na rynek luksusowych samochodów wymagało ogromnych kosztów, a produkcja przyniosła mniejszy zysk. Uczestnictwo w wyścigach było zbyt drogie. Wszystko to wstrząsnęło sytuacją finansową producenta. W rezultacie, w 1969 roku Lancia została kupiona przez koncern Fiata. Pomimo tego, firma Lancia nadal samodzielnie rozwijała się i produkowała nowe modele. Pod tą marką produkowane są modele takie jak: kombi, sedan, coupe, hatchback i minivan.

Zalety samochodów Lancia
  • nietypowa konstrukcja nadwozia;
  • wygodna i łatwa obsługa;
  • trwałość zawieszenia;
  • wygodnei przestronne wnętrze;
  • niezawodność hamulców;
  • niskie zużycie paliwa przy dużej pojemności jednostki napędowej;
  • dostępność części zamiennych;
  • wysokiej jakości ocynkowane nadwozie;
  • doskonała izolacja akustyczna.

Model Lancia Ypsilon posiada system Start & Stop, który steruje pracą jednostki napędowej z częstymi przystankami. System ten pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji.

Najlepsze części do samochodów Lancia

Samochody z gamy modeli Lancii są źródłem dumy dla ich właścicieli: nietypowa metoda transportu dosłownie przyciąga spojrzenia. Jednak w przypadku awarii takiego pojazdu, poszukiwanie części zamiennych wymaganych do naprawy może być problematyczne.

Pomożemy Tobie szybko wyeliminować awarie. W naszym sklepie internetowym pomożemy Tobie kupić części do każdego modelu Lancii oraz każdej generacji samochodów. Prezentowane towary są w szerokim zakresie i mają wyjątkowo wysoką jakość i przystępną cenę. Doświadczeni specjaliści z działu wsparcia technicznego pomogą wybrać i zamówić odpowiednie części zamienne do Lancii. Z naszą pomocą będziesz mógł naprawiać swój samochód bez marnowania wysiłku, czasu oraz pieniędzy!