Wybierz swój DAEWOO samochód, aby zakupić części zamienne
Katalog części zapasowych DAEWOO

Poszukujesz części samochodowych dla Twojego DAEWOO? W takim razie dobrze zrobiłeś, że zwróciłeś się do nas!

Części zapasowe DAEWOO NUBIRA
NUBIRA Od 04.1997
Części zapasowe DAEWOO LANOS
LANOS Od 05.1997
Części zapasowe DAEWOO MATIZ
MATIZ Od 08.1998
Części zapasowe DAEWOO NEXIA
NEXIA Od 02.1995
Części zapasowe DAEWOO KALOS
KALOS Od 09.2002
Części zapasowe DAEWOO ESPERO
ESPERO Od 10.1991
Części zapasowe DAEWOO TACUMA
TACUMA Od 09.2000
Części zapasowe DAEWOO LEGANZA
LEGANZA Od 06.1997
Części zapasowe DAEWOO LACETTI
LACETTI Od 04.1997
Części zapasowe DAEWOO EVANDA
EVANDA Od 08.2002
Części zapasowe DAEWOO KORANDO
KORANDO Od 01.1999
Części zapasowe DAEWOO MUSSO
MUSSO Od 07.1998
Części zapasowe DAEWOO LUBLIN
LUBLIN Od 04.1997
Części zapasowe DAEWOO REXTON
REXTON Od 04.2002
Części zapasowe DAEWOO TICO
TICO Od 02.1995
DAEWOO autoczęści

DAEWOO Części online

Daewoo jest renomowaną południowokoreańską marką, która już dziś nie istnieje. Firma została założona przez Kim Woo-junga w marcu 1967 roku. Początkowo firma skupiła swoją działalność na przemyśle włókienniczym. W dniu dzisiejszym samochody marki Daewoo można zobaczyć w większości krajów świata.

Samochody Daewoo

Firma Daewoo rozpoczęła produkcję pojazdów w 1970 roku. Historia tej marki była burzliwa, ale stosunkowo krótka. Z powodu globalnego kryzysu finansowego w latach 1990, firma została sprzedana koncernowi samochodowemu General Motors. Marka całkowicie przestała istnieć pod koniec pierwszego kwartału 2011 roku. Osobne oddziały firmy Daewoo kontynuowały swoją działalność jako części innych korporacji albo jako przedsiębiorstwa niezależne.

W okresie swojego istnienia, firma głównie produkowała samochody osobowe. Daewoo posiadało samochody o różnych wersjach nadwozia, takie jak sedan, kombi oraz trzydrzwiowe i pięciodrzwiowe hatchbacki przeznaczone dla zróżnicowanej rzeszy kierowców. Pojazdy nadawały się zarówno do transportu małych ładunków, jak i do jazdy na ruchliwych drogach miejskich.

Zalety samochodów Daewoo
  • posiadają stylowy wygląd;
  • modele są kompaktowe;
  • wysoka zdolność trzymania się drogi;
  • posiadają wygodną przestrzeń dla pasażera;
  • niskie zużycie paliwa;
  • dostępność i łatwość utrzymania.

Firma Daewoo koncentruje się na poprawie bezpieczeństwa swoich samochodów. Aby zapobiec odkształceniu nadwozia podczas wypadku, nowe samochody posiadają wzmocnione ramy wbudowane w drzwi oraz umocniony dach. W niektórych modelach został zainstalowany polimerowy zbiornik paliwa o specjalnej konstrukcji, który uniemożliwia wyciek paliwa nawet podczas jego dachowania. Samochody marki Daewoo były również wyposażone w poduszki powietrzne, siedmiocalowy wzmacniacz próżniowy wysokiej mocy oraz czterokanałowy system ABS.

Najlepsze części do samochodów Daewoo

Samochody marki Daewoo przejmują jedną z wiodących pozycji na rynku niedrogich pojazdów. Nie tylko samochody mają atrakcyjne ceny, ale także części zamienne do samochodów marki Daewoo. Większość właścicieli preferuje modele tej marki ze względu na niski koszt ich serwisu.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić części zamienne do każdego modelu Daewoo. Wybór części nie zajmuje dużo czasu i wysiłku ze względu na wysoką efektywność naszej wyszukiwarki. Nasi konsultanci są dobrze zaznajomieni z konstrukcjami wszystkich marek samochodów i z chęcią pomogą Ci odebrać niezbędne Tobie akcesoria. Oferujemy tylko wysokiej jakości części w rozsądnych cenach. Dzięki naszym produktom możesz bardzo opłacalnie naprawić swój samochód marki Daewoo!