Aby ukazać części samochodowe do Twojego konkretnego samochodu, potrzebujemy więcej informacji

Auto Części JEEP

Poszukujesz części samochodowych dla Twojego JEEP? W takim razie dobrze zrobiłeś, że zwróciłeś się do nas!

Części zapasowe JEEP GRAND CHEROKEE
GRAND CHEROKEE Od 09.1991
Części zapasowe JEEP CHEROKEE
CHEROKEE Od 09.1983
Części zapasowe JEEP WRANGLER
WRANGLER Od 08.1986
Części zapasowe JEEP COMPASS
COMPASS Od 08.2006
Części zapasowe JEEP COMMANDER
COMMANDER Od 09.2005
Części zapasowe JEEP CJ5 - CJ8
CJ5 - CJ8 Od 01.1966
JEEP autoczęści

JEEP Części online

Znane na całym świecie samochody marki Jeep są obecnie produkowane przez koncern samochodowy Chrysler Fiat Automobiles. Od momentu jej powstania, marka stała się bardzo popularna i często słowo "Jeep" odwołuje się do wszystkich pojazdów terenowych, niezależnie od ich marki i producenta.

Samochody Jeep

Marka Jeep zawdzięcza swój wygląd osobie Karla Probsta. W 1940 roku amerykański inżynier stworzył samochód Bantam BRC z napędem na cztery koła, na podstawie którego został później skonstruowany wojskowy samochód terenowy Willys MB. Początkowo samochody marki Jeep były produkowane przez firmę motoryzacyjną Willys-Overland Motors, która była zaangażowana w produkcję pojazdów terenowych do celów wojskowych.

Oficjalnie marka Jeep została zarejestrowana w 1950 roku. To dzięki takiemu pojazdowi jak Jeep pojawiły się nowej klasy pojazdy - SUV-y, które były połączeniem samochodu z napędem na cztery koła z samochodem kompaktowym. Obecnie produkty tej marki są sprzedawane w ponad 120 krajach świata. Każdego roku samochody marki Jeep stają się coraz bardziej zaawansowane, zawierając w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne.

W 2012 roku firmie południowokoreańskiej udało się sprzedać ponad siedem tysięcy samochodów marki Jeep, co było nowym rekordem świata.

5 modeli Jeep
 1. JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2.5
 2. JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2.5
 3. JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.0
 4. JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.2
 5. JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.2 2WD
Zalety samochodów Jeep
 • posiadają wysoką wydajność terenową;
 • atrakcyjny wygląd;
 • dobrą stabilność kierunku jazdy;
 • wygodne wnętrze dla kierowcy;
 • posiadają doskonałą jakość izolacji akustycznej;
 • niskie zużycie paliwa;
 • posiadają doskonałą wydajność aerodynamiczną;
 • posiadają maksymalny poziom bezpieczeństwa;
 • posiadają duża moc

Najnowsze modele marki Jeep są wyposażone w silnik V6, który działa na olej napędowy, a także w 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. System Selec-Speed ​​Control zapewnia wsparcie na podjazdach lub zjazdach, a kamera cofania bardzo poprawia widoczność. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa pasażerów, w najnowszych modelach marki Jeep są montowane dodatkowe poduszki powietrzne oraz system zapobiegania zderzeniom czołowym. Jest również w nich dostępny nowoczesny kompleks informacji i rozrywki.

Najlepsze części do samochodów Jeep

Wygląd nadwozia samochodów marki Jeep jest uosobieniem doskonałej konstrukcji połączonej z praktycznością i funkcjonalnością. Aby zaspokoić oczekiwania właścicieli, samochody muszą być niezawodne, a wszystkie ich systemy muszą być sprawne. Jeżeli Twój pojazd jest uszkodzony, możemy pomóc Tobie pozbyć się tego problemu w jak najkrótszym czasie oraz przy minimalizacji poniesionych kosztów.

Nasz sklep internetowy ma bardzo wiele różnych części zamiennych do samochodów marki Jeep. Nasi kompetentni specjaliści z działu wsparcia technicznego pomogą Tobie wybrać odpowiednią część spośród szerokiej gamy produktów. A to nie wszystko: proponujemy zakup części zamiennych do Jeepa oraz materiałów eksploatacyjnych doskonałej jakości w bardzo przystępnych cenach.

Kup u nas - jest to zawsze bardzo korzystne i wygodne!