MAPCO 49012 Wahacz, zawieszenie koła FIAT FIORINO na dole, Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej, Wahacz poprzeczny, Odlew staliwny
- Strona zabudowy: na dole, Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej
- Materiał: Odlew staliwny
- Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny
- wymagana liczba: 2
- Numer zamówienia: 49012
- Producent: MAPCO
- Podobnych do numerów OE (tylko dla porównania): 7 674 825
- Warunki: nowy
-
Zwrot i wymiana
14 dni -
Bezpieczne Zamówienie
100 dni -
Oszczędność w kosztach dostawy
od 340,00 zł -
Szybka dostawa
Podobnych do numerów OE (tylko dla porównania):
Wahacz, zawieszenie koła 49012 MAPCO odpowiednie do
| Modele samochodów: | Fiorino II Van (146); Fiorino II Pick-up (146) |
| Silniki: | 70 1.3; 65 1.7 TD; 60 1.7 D; 70 i.e. 1.4; 75 i.e. 1.6; 1.4; 1.7 TD; 1.7 D; 1.6 |
| Moc silnika (KM): | 57-75 KM |
| Moc (kilowaty): | 42-55 kW |
| Rok produkcji: | 1988-2001 Jahre |
| Numer artykułu producenta: | 49012 |
| Numer(-y) części OE: | 7 674 825 |
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym Czesciauto24.ploraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym Czesciauto24.pl. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym Czesciauto24.pl.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Eksperci w zakresie części zapasowych na portalu Czesciauto24.pl