OPTIMAL AF-1474 Sprężyna zawieszenia BMW 3 Coupe (E46) Oś tylna
-
Strona zabudowy:
Oś tylna
-
Długość [mm]:
200
- Grubość: 17,3
-
Średnica:
143
- Numer zamówienia: AF-1474
- Producent: OPTIMAL
- Podobnych do numerów OE (tylko dla porównania): 33532282632
- Warunki: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Twoja płatność jest bezpieczna Dzięki szyfrowanemu procesowi płatności żadna osoba trzecia nie ma dostępu do Twoich danych karty kredytowej i danych osobowych, a więc Twoje bezpieczeństwo i prywatność jest zapewnione.
-
Zwrot i wymiana
14 dni -
Bezpieczne Zamówienie
100 dni -
Oszczędność w kosztach dostawy
od 340,00 zł -
Szybka dostawa
Podobnych do numerów OE (tylko dla porównania):
OPTIMAL AF1474 Sprężyna zawieszenia do Twojego samochodu
Sprężyna zawieszenia AF-1474 OPTIMAL odpowiednie do
| Modele samochodów: | 3 Coupe (E46) |
| Silniki: | M3 CSL |
| Moc silnika (KM): | 360 KM |
| Moc (kilowaty): | 265 kW |
| Rok produkcji: | 2003 Jahre |
| Numer artykułu producenta: | AF-1474 |
| Numer(-y) części OE: | 33532282632 |
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym Czesciauto24.ploraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym Czesciauto24.pl. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym Czesciauto24.pl.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Eksperci w zakresie części zapasowych na portalu Czesciauto24.pl